AYDEM KUŞADASI ELEKTRİK FATURALARINI ERTELESİN imza kampanyası

500

hedeflenen

2

imzalayan

373

görüntülenme
Kampanyayı başlatan Vedat Kazancıoğlu
19.10.2021 Aydın , Türkiye

Hemen Paylaş

AYDEM KUŞADASI ELEKTRİK FATURALARINI ERTELESİN

AYDEM PERAKENDE ELEKTİRK DAĞITIM A.Ş İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ’NE

KUŞADASIBilindiği üzere küresel bir sorun haline gelen yeni tip Corona Virüsü (Kovid-19) ile mücadele virüsün etkilediği tüm ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de halen sürmektedir.

Söz konusu virüs ile mücadelede hükümetimiz tarafından alınan önleyici tedbirler arasında işyerlerinin belirli saatler arasında çalışması, kapatılması gibi kararlar bulunmakta ve ilçemiz Kuşadası’nda da bu kararlara harfiyen uyulmaktadır. İlçemiz Kuşadası’nda halen açık olan işletmeler bulunduğu gibi, belirli saatlerde çalışan işletmeler ile alınan kararlar doğrultusunda kapalı olan işletmeler bulunmaktadır.  

Yine alınan önleyici kararlar doğrultusunda zorunlu olmadıkça dışarı çıkılmaması sebebi ile halen açık olan işletmeler de tıpkı kapalı olan işletmeler gibi gelirleri bakımından zor günler geçirmektedir.

Kaldı ki, kapalı olan işletmelerimizde de çalıştırmak zorunda olduğumuz çeşitli elektronik cihazlar bulunmakta ve bu cihazlar elektrik tüketimi nedeniyle kısa sürede ödemekle yükümlü olduğumuz faturalara sebep olmaktadır. Bugün kapalı olan işyeri sahipleri aranarak sayacın okunması gerektiği ve bunun için işyerini açmaları esnaftan istenmekte, sayaç okuma işleminden sonra fatura çıkartılmaktadır.

Gerek hükümetimizin gerekse de özel statüdeki birçok firmanın esnaf için aldığı önlemler gibi, dağıtıcı firma olarak (Aydem Elektrik Dağıtım A.Ş Kuşadası Müdürlüğü) sizlerinde esnafı rahatlatacak şekilde,

 

1-     Elektrik Fatura Ödemeleri Belirli Bir Süre Ertelenebilir

2-     Elektrik Sayaç Okumaları Belirli Bir Süre Ertelenebilir

3-     Erteleme Sonunda Okunan Tüketim Bedeline Ait Ödeme Taksitlendirilebilir

 

gibi kararlardan sizleri de zor durumda bırakmayacak önerdiğimiz kararlardan birisini almanızı talep eder, corona virüsü nedeni ile elektronik ortamda imzaladığımız dilekçemizdeki imza listesini iş bu dilekçenin eki olarak kabul edilmesini saygılarımızla arz ederiz.

İmza kampanyalarının daha güçlü olup sesini daha çok kişiye duyurabilmesi için bize destek ver!

Hemen KREOSUS sayfamızdan desteğini başlat! Desteğiniz yazılım, tanıtım ve yönetim masraflarımızın karşılanmasında kullanılacaktır.

Yorumlar 1

  1. Vedat Kazancıoğlu 24.03.2020 18:55
    24.03.2020 18:55
    Dilekçedeki geçerli sebeplerimizin kabul edilerek talebimizin olumlu karşılanmasını diliyorum.
  2. ${item.displayName} ${item.date}
    ${item.comment}

500

hedeflenen

2

imzalayan

373

görüntülenme
Aydın, Türkiye

Hemen imzala

Hemen Paylaş!

İmza kampanyalarının daha güçlü olup sesini daha çok kişiye duyurabilmesi için bize destek ver!

Hemen KREOSUS sayfamızdan desteğini başlat! Desteğiniz yazılım, tanıtım ve yönetim masraflarımızın karşılanmasında kullanılacaktır.