Bir şeyleri düzeltmek mi istiyorsun ?

11,296

Kampanya

1,217,344

İmza

1,042,538

Destekçi

İmza kampanyalarının daha güçlü olup sesini daha çok kişiye duyurabilmesi için bize destek ver!

Hemen KREOSUS sayfamızdan desteğini başlat! Desteğiniz yazılım, tanıtım ve yönetim masraflarımızın karşılanmasında kullanılacaktır.

En Son İmza Kampanyaları

En son destek bekleyen imza kampanyaları! Hadi sende hemen destek ol!
İmzala

Deprem Bölgesindeki Çukurova Tıp ve Diş Hekimliği Fakülteleri Online Final İstiyor

6 Şubat Depreminden etkilenen 11 ilin içinde bulunan hastanesi orta hasarlı olduğu için tehlike teşkil edebilme durumuna karşı boşaltılan Çukurova Üniversitesi’nin diğer tüm bölümleri online final kararı almışken tıp ve diş hekimliği fakülteleri öğrencileri olarak bizim de finallerimizin online olmasını talep ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanında yaklaşık 100 devlet üniversitesi bu kararı almışken deprem bölgesindeki bizler de eğitimde eşitlik istiyoruz. Lütfen bu uğurda bize destek olup kampanyamızı siz de imzalayın.

500

hedef

7

imza

80

görüntülenme
İmzala

LGBT Faaliyetleri Durdurulsun Ülkemizde Sapıklık İstemiyoruz

Ülkemizde Sapıklık İstemiyoruz LGBT Faaliyetleri Durdurulsun

2,000

hedef

1

imza

82

görüntülenme
İmzala

KARABÜK 'E DEVLET HASTANESİ İSTİYORUZ

Artan nüfus ile birlikte, Kastamonu ve Bartın gibi civar illerden de Karabük'e hasta gelmesi sebebiyle Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi artık yetersiz kalmıştır. Yaşanan yoğunluk sebebiyle MHRS randevusu bulmakta zorlanma, MR, Ultrason gibi tetkiklerde çok ileri tarihlere randevu alınabilme gibi sorunlar yaşanmaktadır. Ayrıca artan iş yükü Doktorlarımız ve Sağlık Çalışanlarımızı yıpratmakta ve hasta ile gergin anlar yaşamasına sebep olmaktadır. Bu durum hem sağlık çalışanlarımızı hem de vatandaşlarımızı olumsuz etkilemekte ve yararlı bir tedavi alma sürecini engellemektedir. Hastalarımızın sağlık hizmetinden etkin, verimli ve hızlı faydalanabilmesi ve sağlık hizmetini alırken sorun yaşamaması için Karabük'e devlet hastanesi istiyoruz.

500

hedef

8

imza

396

görüntülenme
İmzala

MERSİN ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ FİNAL SINAVLARI ONLİNE OLMASINI İSTİYORUZ !

2023 yılı 6 şubat gecesi geçirilen asrın felaketi Deprem Felaketimizden dolayı bir sürü öğrenci arkadaşlarımız gerek ailevi kayıplar gerek maddi ve manevi kayıplar gerek telekominikasyon eksiklikleri gerekse depremzedelerin yurtlara yerleştirilmesinden ötürü Mustafa Kemal Atatürkümüzün geleceği emanet ettiği gençler olarak mağduriyet yaşadığımızı belirtmek isterim. Eğitim veren eğitmenlerimizden ve yöneticilerden lütfen bu konuda hassas olmalarını ve dün yaşadığımız felaketleri unutmayıp bizlere sahip çıkmalarını istiyoruz. Gereğinin yapılmasını arz ediyoruz.

500

hedef

1

imza

154

görüntülenme
İmzala

Bezmialem üniversitesi sınavları için adalet !

Türkiye genelinde meydana gelen Kahramanmaraş depreminden ötürü bir çok üniversite bahar dönemindeki sınavlarını uzaktan faaliyetlere yapmaya karar verdi. Bezmialem Vakıf Üniversitesi bahar dönemi vizelerini uzaktan faaliyetlerle yapmaya karar verse de finallerini tüm sınıflarda seçmeli dersler hariç yüz yüze yapma kararı verdi. Depremden dolayı eğitim faaliyetlerinden uzak kalan Bezmialem Vakıf Üniversitesi öğrencileri için bu durum kabul edilemezdir. Türkiye genelinde bir çok üniversitede final sınavlarının uzaktan faaliyetlere yapılması Bezmialem Vakıf Üniversitesi öğrencileri için büyük bir adaletsizlik teşkil etmektedir. Üniversitemiz için adalet istiyor verilen kararın tekrardan gözden geçirilmesini talep ediyoruz.

2,000

hedef

524

imza

5,770

görüntülenme
İmzala

Yüksek İhtisas Üniversitesi Final Sınavları Online olsun!

Biz de diğer tüm köklü üniversitelerin aldığı çevrimiçi final kararını göz önünde bulundurarak, hiçbir öğrencinin mağduriyet yaşamaması, eşit haklara sahip olması gereğince 2022-2023 Bahar Yarıyıl dönem sonu sınavlarının okullarımızın hali hazırda altyapısına sahip olduğu çevrimiçi modelle uygulanmasını talep ediyoruz.Üniversitelerimizin bizi hiçbir zaman mağdur etmeyeceğine ve bu konuda da hassasiyet göstereceğine inanıyor, bu çağrımıza geri dönüş yapmalarını bekliyoruz.Hiçbir öğrenciyi maddi manevi zarara uğratmamak adına,sizleri öğrenci yanlısı olmaya davet ediyoruz.

500

hedef

262

imza

3,038

görüntülenme

İmza kampanyalarını keşfet

Hadi sende sesini duyur ve kampanyalara destek ol!

İmza kampanyalarının daha güçlü olup sesini daha çok kişiye duyurabilmesi için bize destek ver!

Hemen KREOSUS sayfamızdan desteğini başlat! Desteğiniz yazılım, tanıtım ve yönetim masraflarımızın karşılanmasında kullanılacaktır.