KULLANIM KURALLARI ve GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ - imzakampanyam.com

KULLANIM KURALLARI

1- imzakampanyam.com’ da yayınlanan tüm imza kampanyaları, kampanyayı oluşturan kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

2- Bir imza kampanyasına eklenen yorum, yorumu ekleyen kişinin kendi sorumluluğundadır.

3- Bir imza kampanyası düzenlemek, bir imza kampanyasını imzalamak, yorumlamak imzakampanyam.com'un KULLANIM KURALLARI ve GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ'nin tamamen kabul edilmesi anlamına gelir.

4- Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı imza kampanyası düzenlenemez.

5- Kişi, topluluk, kurumları küçük düşürücü, aşağılayıcı,karalayıcı imza kampanya içeriği veya yorum eklenmesi yasaktır.

6- Hakaret, küfür, saldırı, şiddet, müstehçen içerik, ırkçılık, bölücülük, irticai faaliyet unsurlarına sahip içerikler eklenemez.

7- Anlamsız ve amaçsız imza kampanyaları düzenlenemez.

8- Suça tesvik edici unsurlar, provokasyon içeren imza kampanyalari veya yorum eklenemez.

9- Düzenlenen bir imza kampanyasının adı veya kampanya metni daha sonra değistirilemez.

10- imzakampanyam.com herhangi bir imza kampanyasını yayından kaldırma hakkına sahiptir.

11- imzakampanyam.com kullanım kurallarını önceden haber vermeksizin değistirebilir.

12- imzakampanyam.com sunduğu hizmetleri durdurabilir veya değiştirebilir.

13- imzakampanyam.com site içi herhangi bir yerde reklam yayinlayabilir.

14- 13 (onüç) yaşından küçüklerin site kullanımı yasaktır.

15- imzakampanyam.com üye ve kampanya destekçilerine diğer kampanyalar, imzakampanyam.com ve üçüncü parti girişim ve kurumlar hakkındaki gelişmeleri, tavsiyeleri e-posta bildirimleri ve diğer iletişim kanalları ile gönderebilir.

16- imzakampanyam.com KULLANIM KURALLARI ve GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ'ni önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Değişiklik yapıldığında facebook.com/imzakampanyam, twitter.com/imzakampanyam gibi sosyal ağ adresleri veya e-posta bildirimi ile duyurulacaktır.

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

1- imzakampanyam.com üye ve ziyaretçilerinin kişisel verilerini üçüncü şahıslara satmaz ancak yargıya intikal eden durumlarda adli makamlar resmi talepte bulunduğunda üye ve/veya ziyaretçilerin iletişim bilgisini talep eden resmi kuruma verme zorunluğu oluştuğunda ilgili resmi kuruma bilgi iletilir.

2- imzakampanyam.com site performansı, istatistik, analiz, iş geliştirme, pazarlama, iletişim ve yazılım geliştirme amaçlı Google Analytics, Facebook Pixel, JivoChat ve benzeri çerezler ve/veya imzakampanyam.com tarafından geliştirilen çerezleri site ve uygulamalarda bulundurabilir.

3- İmza atan, kampanya başlatan, iletişim formlarını dolduran kullanıcı ve/veya ziyaretçilerin IP adresi, e-posta adresi, telefon numarası, adı, soyadı, şehri gibi bilgilerini site performansı, istatistik, analiz, iş geliştirme, pazarlama, iletişim ve yazılım geliştirme amaçlı kayıt altında tutabilir.

4- imzakampanyam.com veri barındırma, yedekleme, güvenlik, yazılım geliştirme, e-posta gönderimi, sms gönderimi, elektronik ve fiziksel iletişim gibi konuları gerçekleştirmek için üçüncü taraf kişi veya kurumların ürün ve hizmetlerini kullanabilir. 


ÖNEMLİ UYARILAR

1- imzakampanyam.com bir sosyal girişim projesidir ve siyasi bir oluşum ya da bir organizasyon değildir.

2- imzakampanyam.com, kullanıcıların düzenlediği imza kampanyalarından ve kullanıcılar tarafından olustururan hiç bir içeriklerden sorumlu değildir.

3- imzakampanyam.com 'da oluşturulan imza kampanyaları imzakampanyam.com'u temsil etmez.

4- imzakampanyam.com üye ve ziyaretçilerine sürekli e-posta göndermez ancak yeni kampanyalar, tavsiyeler, önemli gelişmeler, imzakampanyam.com, iş birliği yaptığı girişim ve kurumlar, yeni girişimle ile ilgili bilgilendirmeleri e-posta veya her türlü elektronik ve fiziksel iletişim yoluyla gönderir.

5- imzakampanyam.com logosu, site tasarımı, tüm ikon ve menüler özgün tasarım olup T.C. 5847 sayılı kanunu ile koruma altındadır. Site tasarımın izinsiz kopyalanıp ticari amaçla kullanılması yasaktır.

6- Her türlü görüş, istek, şikayet bildirimleri için “info@imzakampanyam.com” ile imzakampanyam.com'a ulaşabilirsiniz