Trilyonlarca Dolar Değerindeki Tarihi Manisa Kazısının Üzeri Örtülmesin imza kampanyası

20,000

hedeflenen

13

imzalayan

775

görüntülenme
Kampanyayı başlatan Recep Erdoğdu
26.01.2021 Manisa , Türkiye

Hemen Paylaş

Konu: Trilyonlarca Dolar Değer Sağlaması Muhtemel Tarihi Manisa Kazısı Hakkında CİMER'e İmza Kampanyası


10.10.2020


Değerli Yetkililerimiz,


Ülkemiz için trilyonlarca dolar değerinde bir maddi getiri sağlaması muhtemel Manisa kazısı’yla ilgili 9 Ekim 2020 tarihinde bilgisini aldığımız olumsuz gelişmeler, vatanını seven Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak bizleri ülke çıkarlarımızla ilgili duyduğumuz endişeler nedeniyle bu yazıyı hazırlama mecburiyetinde bıraktı.


Youtube’da yaklaşık 120 bin abonesi olan Zehirli Mikrofon adlı kanal tarafından yapılan araştırma ile ortaya çıkarılan ve ilk kez 14 Ağustos 2020 tarihinde akabinde kamuoyu ile aşağıda linkleri verilmiş 3 video ile Youtube üzerinden paylaşılmış olan “Tarihi Manisa Kazısı” haberi sonrasında ilgili alanın devlet birimleri tarafından 2020 Eylül ayında kazı alanı ilan edilerek dışarıdan girişlere kapatıldığı iddia edilmiş ve o zamandan bu yana konuyla ilgili gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Ancak dün, 9 Ekim 2020 tarihinde “Tarihi Manisa kazısı” olarak bilinen olayın üzerinin örtülerek, kazıyla ortaya çıkabilecek maddi ve manevi değerlerin Türkiye devletinin menfaatine kullanılmama ihtimalinin mevcut bulunduğunu üzülerek öğrenmiş bulunuyoruz. Bu kanalın üyeleri ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak tek isteğimiz bu kazının, yurdunu toprağını seven Türk milleti Türk devleti görevlileri dışında yabancı kişilerce veya başka ülkelerle doğrudan veyahut dolaylı bağlantısı olan kişilerce çıkarılmaması, Manisa kazısı ile görevlendirilen kişilerin vatansever kişiler arasından özenle seçilmesidir. Daha önce Tarsus kazısında muhtemel göründüğü üzere olaya müdahil olduğu tahmin edilen dış güçler ve devlet üstü güçlerin güçlü hükümetimiz tarafından bertaraf edilmesi gerektiğini düşünmekteyiz. Türkiye olarak çok uzun zamandır bölgede birçok ülkenin gözleri ve elleri üzerimizde. Tam bağımsız bir Türkiye Cumhuriyeti olarak yer altı ve yer üstü zenginliklerimizle ilgili söz tamamen ülkemize, Türkiye’ye ait olmalıdır. Türkiye’miz neden petrol zengini Arap ülkeleri gibi yer altı zenginlikleri ile zengin olmasın? Bunu kimler istemiyor? Manisa kazısının üzeri de Tarsus kazısında olduğu gibi örtülmek mi isteniyor? Bu ülkenin vatandaşları olarak doğrudan ülkemizin elde edeceği zenginlikler onyıllardır bu coğrafyada önemli sıkıntılar yaşayan ve nüfusunun önemli bir bölümü asgari ücretle geçinmeye çalışan biz vatandaşlarını da ziyadesiyle mutlu edecektir.


Bu önemli konuyla ilgili bilginiz olup olmadığını bilmiyoruz. Konuyu bilgilerinize sunar, alınacak önlem ve aksiyonlarla ilgili biz vatandaşların da bilgilendirilmesini saygılarımızla arz ederiz.


Manisa kazısıyla ilgili daha fazla bilgiye aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz:


Ek-1: 1.video (14 Ağustos 2020):

https://www.youtube.com/watch?v=Xt87JjeTKfs&t=1593s

Ek-2: 2.video (11 Eylül 2020):

https://www.youtube.com/watch?v=uHHynGVYbgE&t=4443s

Ek-3: 3.video (9 Ekim 2020):

https://www.youtube.com/watch?v=x5KYuwZ1ztU


Saygılarımızla


İmza kampanyalarının daha güçlü olup sesini daha çok kişiye duyurabilmesi için bize destek ver!

Hemen KREOSUS sayfamızdan desteğini başlat! Desteğiniz yazılım, tanıtım ve yönetim masraflarımızın karşılanmasında kullanılacaktır.

Yorumlar 7

 1. Duygu Dinçer 29.12.2020 16:57
  29.12.2020 16:57
  Asla ama asla bunu kabul etmiyorum. Vatanıma ait zerre kadar değerin,maddi manevi hiç edilmesinin önüne geçilmesini istiyor ve gereğinin her neyse yapılabilmesini diliyorum.
 2. Talip Dinçer 29.12.2020 16:33
  29.12.2020 16:33
  İkinci bir Tarsus olayı istemiyorum...
 3. AYŞEGÜL 28.12.2020 13:02
  28.12.2020 13:02
  bu kazının türkiye yetkilileri ve uzmanları tarafından ele alınması ve türk halkı ile açık ve şeffaf şekilde paylaşılması gerekmektedir.
 4. ${item.displayName} ${item.date}
  ${item.comment}

20,000

hedeflenen

13

imzalayan

775

görüntülenme
Manisa, Türkiye

Hemen imzala

${error.firstName}
${error.lastName}
${error.email}

Hemen Paylaş!

İmza kampanyalarının daha güçlü olup sesini daha çok kişiye duyurabilmesi için bize destek ver!

Hemen KREOSUS sayfamızdan desteğini başlat! Desteğiniz yazılım, tanıtım ve yönetim masraflarımızın karşılanmasında kullanılacaktır.