Bekçi alım yaşı 35 olsun imza kampanyası

500

hedeflenen

5

imzalayan

300

görüntülenme
Kampanyayı başlatan cihan ögünç
22.09.2019

Hemen Paylaş

imza kampanyasına katılarak ve paylaşarak  desteklerinizi bekliyoruz Saygılarla...

POMEM alımlarında yaşanan sıkıntıların bir kısmını düzeltip vatanını seven ön lisans mezunu kardeşlerimize tanıdığınız bu fırsatı Çarşı ve Mahalle Bekçisi ile Polis alımlarında da bekliyoruz. Geçmiş yıllarda yaşanan bazı olumsuzluklar nedeni ile aksaklıklar yaşanmıştı. Bu aksaklıkların giderilmesi için Binlerce gencin yaş sınırından dolayı Çarşı ve Mahalle Bekçisi ile Polis olma yolu kapanmıştır. Birçok üniversite ve Lise mezunu bir kez başvuru şansı bile bulamamıştır.

 

Ayrıca yeni düzenlenen yönetmeliğe göre Orta öğretim ile İlk Okul mezunlarına tanınan yeni haktan dolayı yine YAŞ’tan mağdur olan binlerce gencin hayallerine ulaşabilmesi için Çarşı ve Mahalle Bekçisi ile Polis YAŞ sınırının 18 yaşını tamamladıktan sonra yaptırılan yaş düzeltmelerinde, düzeltmeden önceki yaş dikkate alınmak şartıyla, sınavın yapıldığı yılın 31 Aralık tarihi itibariyle 30 yaşından gün almamış olmak (31 Aralık 1988 ve daha sonraki tarihlerde doğmuş olmak) ibaresini (1 Ocak 2019 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olması (1 Ocak 1983 ve daha sonraki tarihlerde doğanlar) isteniyor.

 

Ayrıca Çarşı ve mahalle bekçisi 18 yaşını tamamladıktan sonra yaptırılan yaş düzeltmelerinde düzeltmeden önceki yaş dikkate alınmak kaydıyla, başvuru tarihi itibarıyla 18 yaşını tamamlamış ve 31 yaşından gün almamış olmak, ibaresini (1 Ocak 2019 tarihi itibariyle 36 yaşını doldurmamış olmak, (1 Ocak 1984 ve daha sonraki tarihlerde doğanlar) olarak düzenlenmesini siz büyüklerimizden talep ediliyor.

 

Mağdur olan binlerce üniversite, önlisans,  lise ve ilkokul mezunun bu talebinin devlet büyükleri tarafından karşılıksız bırakılmayacağına yürekten inanan yaş mağdurları taleplerinin görülmesini istiyor. İşte kendi kalemlerinden talepleri!

 

Bizler Fethi Sekin Ömer Halisdemir'ler Olmak İsteyen Gençleriz! 2019 Çarşı ve Mahalle Bekçisi ile POLİS ALIMLARINDA; YAŞ SINIRININ Gün alma ibaresinin kaldırılmasını YAŞIN çıkarılabileceği yüksek seviye ye çıkarılması ve BAYANLARA da maksimum kontenjan ayrılmasını talep ediyoruz.

 

2019 çarşı ve mahalle bekçisi ile polis alımlarına ilişkin; vatanını, milletini, bayrağını savunmanın yaşı ve cinsiyeti olduğunu düşünmüyoruz.

 

15 Temmuz gecesi yaşımıza ve cinsiyetimize bakmadan 7’den 70’e meydanlara inerek, ardından 1 ay boyunca meydanlarda demokrasi nöbetleri tutarak neler yapabileceğimizi gösterdik.  Vatanımızı korumak için kanımızın son damlasına kadar mücadele etmeye hazırız. Gerekirse her türlü parkur testlerine de girmeye razıyız. Memur olma yaşı 35 iken o şanlı ve kutsal üniformaları giymenin yaşı neden 30 olsun!

 

Bu hususlar dahilinde siz devlet büyüklerimizin gerekli olan düzenlemeleri yapacağı inanıyor, gerekenin yapılmasını arz ediyoruz. Saygılarımızla çarşı ve mahalle bekçisi ile polis yaş mağdurları. 

Yorumlar 2

 1. Munise uzun 16.02.2019 12:25
  16.02.2019 12:25
  Bekcikil veya güvenlik alımlarında 35yaş kısılamasın kabul etmiyorum 37 yaşındayım insanlar prezentabıl oluk dış görünüşüne dikkat ettigi sürece işe alırken problem olmamalı
 2. Uğur dağlı 10.02.2019 16:02
  10.02.2019 16:02
  Bekçilik yaşı en azından 35 olsun ki issiz kalan birçok arkadaşımız faydalansin birçok firma kapanıyor ve bir çok arkadasimiz issiz şuanda
 3. ${item.displayName} ${item.date}
  ${item.comment}

500

hedeflenen

5

imzalayan

300

görüntülenme

Hemen imzala

${error.firstName}
${error.lastName}
${error.email}

Hemen Paylaş!